W dniu dzisiejszym, na zaproszenie Naszego Przedszkola przybyli rodzice, goście naszych przedszkolaków.Pani dyrektor Daria Bartz powitała wszystkich zebranych. Zostały wręczone nagrody,, PRZYJACIELA PRZEDSZKOLA " p. Anecie Wieczorkiewicz i p. Krystianowi Bandura oraz podziękowania dla zaangażowanych Rodziców w życie przedszkola .
Występy Naszych małych artystów zakończyły część oficjalną. Po koncercie można było zakupić losy , ciasto, soki, galaretki, kiełbasę grillowaną, grochówkę, hot - dogi, pajdę chleba ze smalcem. Dla dzieci małych i dużych była kolorowa wata cukrowa, kawa , herbata i tatuaże.Łączny dochód z Pikniku rodzinnego wyniósł 9.082, 00 zł.
Dziękujemy i zapraszamy za rok !!!